Jaké služby nabízíme?

Spisová a skartační služba

Máte udělat skartační řízení, spisový a skartační řád anebo směrnici o spisové službě? Rádi Vám s tím pomůžeme. Připravíme pro Vás směrnici, spisový a skartační plán, nebo za Vás vyřídíme kompletní skartační řízení včetně likvidace povolených dokumentů.

Úprava Vašich archivů a spisoven

Potřebujete získat přehled nad Vaší spisovnou (archivem) a volnou kapacitu pro další dokumenty? Zakládáte vlastní archiv či spisovnu a nechcete ztrácet čas? Řešením je zpracování evidence a přehledné uspořádání dokumentů ve Vašem archivu, spisovně nebo registraturách a skříních. V rámci uspořádání dokumentů lze vyřadit 5 – 30% původního objemu dokumentů.

Uspořádání, evidenční zpracování a odborné posouzení dokumentů uložených v interním archivu/spisovně klienta považujeme za základ řádné a zejména efektivní Archivace a Správy dokumentů a to proto, že umožňuje lepší orientaci v uložených dokumentech při jejich vyhledávání a správě, šetří místo vyřazením dokumentů s prošlou lhůtou (skartace), umožňuje a usnadňuje řádné skartační řízení a budoucí vlastní fyzickou skartaci dokumentů v souladu s legislativou.

Správa Vaší spisovny nebo spisoven

Máte svou spisovnu anebo archiv. Nemáte nikoho, kdo by se o ní staral? Nechcete vytvářet další pracovní pozici pro pracovníka spisovny. Rádi to budeme dělat za Vás. Budeme se starat o Vaši spisovnu (archiv) ve Vašich prostorách

Skartace dokumentů

Trápí Vás plné místnosti dokumentů, které již nepotřebujete. Nevíte, jak zlikvidovat staré nepotřebné dokumenty? Rádi Vám pomůžeme. Přijedeme dokumenty naložíme a dle právních předpisů znehodnotíme za Vás

Realizace spisoven – Vaše spisovna na klíč

Mezi naše další nabízené služby patří realizace spisoven. Rádi s Vámi vyhodnotíme správnost prostorů pro vybudování Vaší spisovny a pomůžeme Vám jí vybavit potřebnými regály, nebo jiným systémem pro uložení dokumentů anebo to vše zařídíme za Vás.
Přejít nahoru